Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem dla klientów indywidualnych

Home / Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem dla klientów indywidualnych

Planujesz urlop? Szukasz ciekawego miejsca na spędzenie weekendu? Chciałbyś zobaczyć coś wyjątkowego, ale jednocześnie chcesz uniknąć typowego dla bardzo dużych miast zgiełku i hałasu? Zapraszamy do Torunia na zwiedzanie Torunia z przewodnikiem!
Nasze miasto jest bardzo przyjazne turystom. Nie za duże, ale też nie za małe. Doskonale skomunikowane z niemal każdym miastem w Polsce. Bez problemu dojedziesz do nas pociągiem, autobusem, samochodem. Wszystkie jego najpiękniejsze zakątki możesz odwiedzić na piechotę. Tak naprawdę, cała esencja Torunia, znajduje się w ścisłym jego centrum.
Oprócz wysokiej klasy zabytków, miasto oferuje Ci szereg dodatkowych atrakcji, w postaci muzeów, słynnych toruńskich piernikarni, wypraw z dreszczykiem, czyli eksplorowanie fortów i wiele wiele innych. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

No właśnie… Ale jak to wszystko zorganizować, aby nie tracić czasu na ślepe błądzenie po mieście, żeby dowiedzieć się o nim czegoś ciekawego, nie stać w kolejkach po bilety i jeszcze na koniec wybrać taką restaurację, w której zjesz smaczny posiłek i nie wydasz na niego połowy pensji?

Wystarczy skontaktować się z nami. Organizujemy zwiedzanie Torunia z przewodnikiem oraz wszelkie atrakcje dostępne w naszym mieście dla klientów indywidualnych.

Jeśli planujesz przyjazd do Torunia sam, z rodziną, czy małą grupką przyjaciół, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Z przewodnikiem poznasz sekrety Torunia

Na początek proponujemy Ci zwiedzanie miasta z jednym z naszych wykwalifikowanych przewodników. Nasi przewodnicy to pasjonaci, którzy o Toruniu wiedzą wszystko. Oprowadzą Cię po Starym i Nowym Mieście, zdradzą tajemnicę jak to naprawdę było z tymi Krzyżakami i piernikami. Oczarują zarówno nieznanymi powszechnie faktami z życia miasta, jak i jego legendami. Tempo spaceru dostosują do Twoich możliwości, zaś program zwiedzania, do Twoich zainteresowań i oczekiwań.
Jeśli odwiedzasz gród Kopernika sam, nasz przewodnik będzie dla Ciebie doskonałym kompanem w czasie spaceru. A Ty nie będziesz biegał z papierowym planem miasta i zastanawiał się w którą stronę wyruszyć. Stojąc przed konkretnym obiektem, nie będziesz musiał czytać w przewodniku, czy internecie suchych faktów o tym, co widzisz. Ani papierowa, ani internetowa forma przewodnika, nie odpowie na Twoje pytania.

Nie podyskutuje z Tobą na temat historii, architektury, czy życia codziennego Torunia. Tylko nasz przewodnik jest w stanie zaprowadzić Cię, w miejsca, do których „zwykli” turyści nie chadzają. Tylko on podpowie Ci, gdzie serwują najlepszą w mieście kawę oraz największe i najpyszniejsze lody. Nie trać energii na bezcelowe wędrówki po mieście. Szkoda Twojego cennego czasu. Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy wszystko za Ciebie.
Toruń i zwiedzanie go z przewodnikiem to również doskonały pomysł na spędzenie weekendu, czy wakacji z dziećmi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dobierzemy odpowiednią trasę spaceru z przewodnikiem. Gwarantujemy, że będą to miejsca ciekawe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nasz przewodnik dostosuje język swoich opowiadań do wieku dzieci. Wszystko zostanie okraszone legendami, niezwykłymi opowieściami.


Podpowiemy Wam również, gdzie warto wybrać się z dziećmi, aby umilić im czas spędzony w Toruniu. Tylko w naszym mieście mamy kilka bajkowych piernikarni, gdzie wraz z Mistrzem Piernikarskim oraz Wiedźmą poznacie tajniki wypieku słodkich łakoci oraz będziecie mieli niepowtarzalną okazję upiec swojego własnego piernika.
Zaprosimy Was do toruńskiego Planetarium, do Piwnicy Partaczy, Domu Legend i wielu innych niesamowitych miejsc.
Biuro Przewodników po Toruniu „Kopiernik” to nie tylko zwiedzanie z przewodnikiem miejskim, ale również kompleksowa organizacja pobytu klientów indywidualnych w naszym grodzie:
– pomożemy w rezerwacji biletów wstępów do muzeów i innych atrakcji,
– podpowiemy, gdzie najlepiej zjeść obiad lub inny posiłek,
– pomożemy w rezerwacji noclegów,
Szanuj swój cenny czas, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się organizacją Twojego pobytu w Toruniu

Formularz kontakowy

Jeśli chcesz zamówić przewodnika po Toruniu, napisz do nas lub zadzwoń

Agencja Przewodników po Toruniu Kopiernik


ul. Bażyńskich 8/33, 87-100 Toruń
Telefon: 600-638-077
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00