Organizacja obiadów dla grup w Toruniu

Home / Organizacja obiadów dla grup w Toruniu

Toruń to przede wszystkim miasto unikalnych zabytków, Mikołaja Kopernika, pierników, żużla i wielu innych atrakcji, które trzeba koniecznie zobaczyć. To miasto, po którym można spacerować godzinami. Jednak nie samym zwiedzaniem turysta żyje i przychodzi taki moment, kiedy zaczyna doskwierać Wam głód.
Aby nie dopuścić do sytuacji, w której burczący brzuch pozbawi Was przyjemności spacerowania z naszym przewodnikiem, przygotowaliśmy specjalną ofertę obiadów w samym sercu toruńskiego Starego Miasta.. Agencja przewodników po Toruniu Kopiernik, zajmuje się organizacją posiłków dla grup turystycznych, które goszczą w naszym mieście. Jeśli więc Twoja grupa, w trakcie zwiedzania chciałaby zjeść pyszny obiad lub sycącą kolację, zapraszamy do kontaktu.
Oprócz obiadów i kolacji, organizujemy biesiady, imprezy firmowe z poczęstunkiem, degustacje, ogniska, grille, pokazy warzenia piwa, czyli wszystko czego dusza i ciało zapragną!


Pyszne obiady w Toruniu

Masz ochotę poznać kuchnię naszego regionu. Zasmakować w kujawsko-pomorskiej gęsinie, czy śledzikach w sosie piernikowym? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasza agencja zajmuje się organizacją wszystkich kulinarnych zachcianek naszych klientów. Zawsze wcześniej rezerwujemy organizowane przez nas obiady dla grup. Toruń ma wiele restauracji, ale w sezonie bywa w nich tłoczno, stąd wolimy nie ryzykować i miejsca są zawsze zarezerwowane. Zatem nie musicie czekać, aż zwolnią się miejsca w restauracji. To miejsca czekają specjalnie na Was! To my ustalamy i planujemy z restauracją wszelkie szczegóły Waszego obiadu. Omija Cię zatem cały szereg komplikacji, ustalania, dzwonienia, załatwiania. To my, robimy wszystko za Ciebie! Jest tylko jedna decyzja, którą musisz podjąć sam…. Ostrzegamy, że to niełatwa decyzja…A jest to wybór menu.

Wybierasz ten zestaw obiadowy, z kilku naszych propozycji, który Tobie najbardziej odpowiada. Zapewniamy różnorodność dań oraz co ważne – cen. Nasza agencja współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi restauracjami, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców Torunia. Są to miejsca, w których jadają torunianie, a nie tylko turyści. A co najważniejsze, znajdują się one w samym sercu Starego Miasta, więc nawet w czasie obiadu pozostajesz w klimacie pięknej toruńskiej Starówki. Dodatkowo gwarantujemy, że wnętrza, w których zjesz posiłek, zachwycą Cię swoją urodą nie mniej, niż nasze toruńskie zabytki. Zaprzyjaźniony z nami personel restauracji sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy, że każdy z Was zostanie obsłużony niczym sam król Jan Olbracht, w czasie swoich wizyt w Toruniu.


Nasze obiady dla grup (oraz inne, wybrane przez Ciebie posiłki) oferujemy w bardzo przystępnych cenach, zaczynających się już od kilkunastu złotych za osobę. Są to obiady składające się z dwóch dań i napoju. Dla bardziej wymagających, tudzież bardziej głodnych, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne, uszyte na miarę menu.
Jesteś opiekunem młodszych dzieci? Dla nich również mamy specjalną ofertę dań. Gwarantujemy, że po naszym obiedzie każdy, nawet najbardziej wybredny maluch, będzie zadowolony.
Jesteś wegetarianinem, weganem? Dla nas to żaden problem. Również dla Ciebie mamy specjalną ofertę. Podsumowując, oferujemy:

  • organizację obiadów dla grup w Toruniu (grup szkolnych, firmowych i wszelkich innych),
  • organizację innych posiłków na życzenie klienta,
  • pomoc przy organizacji spotkań firmowych, biesiad, konferencji, uroczystych kolacji, ognisk itp.

Formularz kontakowy

Jeśli chcesz zamówić przewodnika po Toruniu, napisz do nas lub zadzwoń

Agencja Przewodników po Toruniu Kopiernik


ul. Bażyńskich 8/33, 87-100 Toruń
Telefon: 600-638-077
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00