Ciekawe i unikalne gry miejskie w Toruniu

Home / Ciekawe i unikalne gry miejskie w Toruniu

Agencja przewodników po Toruniu „Kopiernik”, to nie tylko wycieczki po Toruniu. Organizujemy również gry miejskie. Naszymi klientami na gry miejskie są zarówno osobny prywatne, jak i duże firmy uatrakcyjniające w ten sposób pobyt swoich pracowników w Toruniu. Współpracowali z nami m.in.: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Santander Bank Polska S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji„WARTA” S.A., Aviva Sp. z o. o. i wiele innych firm i instytucji publicznych.
Jest to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu w grodzie Kopernika. W naszej ofercie znajdziecie Państwo gry miejskie dedykowane różnym grupom wiekowym. Stopień trudności zadań oraz czas gry dobieramy indywidualnie do wieku uczestników. A co najważniejsze, wszystkie zadania, polecenia, zagadki, są ściśle związane z Toruniem (jego historią, miejscami, wybitnymi postaciami itd.), zaś cała zabawa odgrywa się w ramach toruńskiej Starówki.
Celem naszych gier miejskich jest przede wszystkim nauka poprzez świetną zabawę. Dlatego posiadamy ciekawą ofertę dla grup szkolnych. Każdą grę miejską poprzedza krótki spacer po Toruniu z naszym przewodnikiem, który następne czuwa nad prawidłowym przebiegiem gry, a co najważniejsze, pilnuje, aby była to doskonała zabawa dla wszystkich uczestników!


Gra miejska jako pomysł na imprezę integracyjną

Planujesz imprezę integracyjną? Nie ma lepszego pomysłu na integrację grupy, niż zorganizowanie gry miejskiej. Toruń, jego naturalne historyczne plenery, zdrowa rywalizacji między uczestnikami spora dawka emocji, oto idealny przepis na udaną zabawę. Gwarantujemy, że nawet najbardziej poważni pracownicy Twojej firmy, zapomną na chwilę o krawatach, sztywnych marynarkach, konwenansach i rzucą się w wir zadań i rebusów. Podkasają rękawy i z mapą w ręku będą eksplorować zaułki średniowiecznego Torunia.

Nie wiesz, jak spędzić wolny czas z przyjaciółmi? Tęsknisz za czasem, kiedy jako dziecko bawiłeś się z kolegami w podchody? A może byłeś Zuchem lub Harcerzem, który biegał po mieście z mapą w ręku i szukał kolejnych wskazówek, aby wykonać zadania zlecone przez drużynowego i zdobyć odznakę Krajoznawcy? Skontaktuj się z nami! Gra miejska to doskonały i nietuzinkowy sposób na wspaniałą zabawę w najbliższym gronie. Może być ona urozmaiceniem zarówno letniego weekendu, jak i np. elementem przyjęcia urodzinowego, zjazdu rodzinnego, czy innego nieformalnego spotkania.


Proponowane przez naszą agencję przewodników po Toruniu gry miejskie, to połączenie aktywności ruchowej z logicznym myśleniem, czego efektem jest doskonała zabawa!
Nie wiesz czy lepsze będzie klasyczne zwiedzanie, czy gra miejska? Toruń i jego piękna Starówka pozwalają na realizację obu tych rozrywek w tym samym czasie. Każdą naszą grę miejską można rozbudować o spacer z przewodnikiem, który może się odbyć zarówno przed, jak i po grze miejskiej. Czyli np. gdy już wyłonimy zwycięzcę toruńskiej gry miejskiej, przewodnik ze wszystkimi grupami może przespacerować się po trasie gry, rozwiązując wszystkie zagadki, i wzbogacając wiedzę turystów o kolejne elementy historii, i anegdoty dotyczące mijanych miejsc.
Tak więc jeśli szukasz odmiany od klasycznego zwiedzania Torunia, zapisz się na naszą grę miejską. Zarówno mali odkrywcy, jak i dorośli już podróżnicy będą mieli okazję poznać Toruń z zupełnie innej strony. A co najważniejsze, w naszych grach wszyscy są zwycięzcami, po poznają pięknie miasto w czasie wspólnej zabawy, a jak wiadomo nie od dziś, bawiąc się uczymy się najszybciej.

Cennik gry miejskiej po Toruniu i czas trwania

Sama gra miejska trwa ok. 2 h, z tego ok. 1 h 15 min. trwa rozwiązywanie przez grupę zagadek, a pozostały czas poświęcamy na sprawdzenie zadań, no i oczywiście na ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody:)
Mamy dla Was 2 opcje gry miejskiej po Toruniu, pierwsza to sama gra, a druga to gra + zwiedzanie, szczegółowo obie opcje opisane są poniżej. Obojętnie którą opcję wybierzecie, z pewnością dobrze będziecie się bawić grając z nami w Toruń!

 

Formularz kontakowy

Jeśli chcesz zamówić przewodnika po Toruniu, napisz do nas lub zadzwoń

Agencja Przewodników po Toruniu Kopiernik


ul. Bażyńskich 8/33, 87-100 Toruń
Telefon: 600-638-077
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00