Przewodnik miejski po Toruniu dla grup zorganizowanych

Home / Przewodnik miejski po Toruniu dla grup zorganizowanych

Witamy organizatora grupowej wycieczki do Torunia. Tak, tak. Właśnie Ciebie! Skoro zajrzałeś do naszej zakładki „Przewodnik dla grup”, oznacza to, że pełnisz tę zaszczytną funkcję i to na Twoich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność zorganizowania pobytu w Toruniu i przewodnika miejskiego po Toruniu dla Twoich podwładnych/kolegów z firmy/uczniów/przyjaciół itp. Powinieneś zadbać o transport, najlepszego przewodnika, noclegi, wyżywienie, dodatkowe rozrywki. Wszyscy patrzą Ci na ręce, dopytują co już załatwiłeś, każdy ma inne oczekiwania, sugestie i dobre rady. A Ty wykonałeś właśnie dwudziesty telefon w sprawie noclegów, dziesiąty w sprawie posiłków, otrzymałeś wiadomość, że biletów do Planetarium brak… W nocy nie możesz spać, bo zastanawiasz się, jak Ty odnajdziesz się w tym Toruniu. Co prawda byłeś tam z rodzicami jako dziecko, ale to było trzydzieści lat temu. Koszmar prawda?!
Dlatego usiądź wygodnie w fotelu, napij się kojącej melisy, a my załatwimy wszystko za Ciebie. Wystarczy jeden Twój telefon lub jedna wiadomość przysłana na naszą skrzynkę, a oferta zwiedzania miasta powstanie specjalnie dla Ciebie.


Wspólnie uzgodnimy optymalną dla Twojej grupy trasę zwiedzania i wspólnie ustalimy jaki przewodnik miejski po Toruniu będzie dla Was najlepszy. Jej długość oraz intensywność dostosujemy do Waszych możliwości. Do indywidualnych preferencji grupy dobierzemy przewodnika miejskiego, który w nietuzinkowy sposób opowie o najważniejszych miejscach Torunia. Zobaczycie najpiękniejsze zakątki miasta, nasza oferta zwiedzania będzie odpowiadać dokładnie Twoim wymaganiom. Zakochacie się w jego niepowtarzalnym klimacie. A jeśli jesteście żądni wrażeń i chcecie jeszcze bardziej zintegrować się jako grupa, musicie koniecznie wziąć udział w naszej grze miejskiej. To wspaniała zabawa połączona ze zwiedzaniem Torunia.

Dodatkowo zarezerwujemy dla Was obiad lub inny posiłek w jednej z kilku bardzo dobrych restauracji, z którymi współpracujemy. Jedynym Waszym zadaniem będzie ustalenie menu 🙂 Dokonamy rezerwacji do muzeów oraz innych atrakcji, z których słynie Toruń. Zarezerwujemy noclegi (współpracujemy z hotelami, schroniskami turystycznymi, hostelami). Zorganizujemy biesiadę, spotkanie towarzyskie, wieczorek zapoznawczy 🙂
Jeśli jesteś nauczycielem organizującym pobyt w Toruniu dla swoich podopiecznych, również nie marnuj czasu i energii na samodzielne oprowadzanie swych uczniów po mieście. Zostaw to profesjonalistom, czyli naszym przewodnikom. Wszystkie szczegóły oferty dla grup szkolnych znajdziesz w zakładce „Wycieczki dla szkół”.


Oferta zwiedzania miasta

Wiemy, że ofert zwiedzania miasta dla grup jest wiele, ale staramy się ze wszystkich sił, aby nasza oferta miała jakiś wyróżnik. Może to być dobrze dobrany do profilu grupy przewodnik miejski (inni przewodniki obsługują grupy dorosłych a inni grupy szkolne), może to być smaczny i obfity posiłek w dobrej restauracji, pozwalający się zrelaksować po trudach zwiedzania. Albo jakaś niespodzianka na trasie, dodatkowy punkt programu, zapomniana legenda, którą wspominać się będzie przez lata.
Pamiętaj, że żaden przewodnik papierowy, nie zastąpi wykwalifikowanego przewodnika miejskiego po Toruniu. A żadna mapa nie równa się z profesjonalistą, który zna Toruń jak własną kieszeń. Dlatego skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam zorganizować pobyt Twojej grupy w naszym mieście.

Formularz kontakowy

Jeśli chcesz zamówić przewodnika po Toruniu, napisz do nas lub zadzwoń

Agencja Przewodników po Toruniu Kopiernik


ul. Bażyńskich 8/33, 87-100 Toruń
Telefon: 600-638-077
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00