Zamów przewodnika turystycznego po Toruniu

Home / Zamów przewodnika turystycznego po Toruniu

Przyjeżdżasz do Torunia z grupą turystyczną i potrzebujesz przewodnika? Jesteś w Toruniu sam, lub z rodziną, i chciałbyś odkryć sekrety miasta z przewodnikiem miejskim? A może organizujesz wycieczkę szkolną do Torunia, i potrzebujesz kogoś, kto pomoże w rezerwacjach i podpowie co, gdzie, kiedy i za ile? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Traktujemy pracę przewodnika turystycznego całkiem serio. Nie oznacza to, że nasi przewodnicy po Toruniu są serio. Wręcz przeciwnie, staramy się, żeby bawili naszych gości, a nie ich nudzili. Jednak nasze usługi jako agencji zrzeszającej toruńskich przewodników turystycznych mają być serio, co oznacza dla nas profesjonalizm, pasję i zaangażowanie. Nie ma u nas szablonu odpowiedzi na zapytania, każde zgłoszenie traktowane jest indywidualnie. Nie ma grup mniej i bardziej ważnych, nasi przewodnicy turystyczni z takim samą uwagą mają zajmować się dziećmi ze szkoły podstawowej, jak i prezesami dużej korporacji zwiedzającymi Toruń. Waszym człowiekiem na czas zwiedzania miasta staje się nasz przewodnik turystyczny. Toruń i wszystkie jego atrakcje będą dzięki niemu na wyciągnięcie ręki.


Chcielibyśmy również, aby hasło “Toruń przewodnik turystyczny” kojarzyło się naszym klientom z dobrze wydanymi pieniędzmi. Żeby czuli, że to co opowiedział im przewodnik jest nie do przeczytania w żadnej książce, ani internetowym przewodniku. Nasz przewodnik turystyczny ma stanowić wartość dodaną każdej wizyty w mieście, i ma Cię oprowadzić tak, żebyś opuszczając Toruń, już zawsze chciał zwiedzać nowe miejsca z przewodnikiem lokalnym, i również chętnie wrócił do Torunia, lub zachęcił znajomych do przyjazdu do miasta Kopernika.
Agencja przewodników po Toruniu „Kopiernik” jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z wynajęciem przewodnika po Toruniu, kompleksową organizacją dłuższego lub krótszego pobytu w Toruniu, rezerwacją atrakcji, biletów, obiadów dla grup. A przede wszystkim doradzamy i pomagamy ułożyć plan pobytu w mieście w ten sposób, aby zarówno krótki, jak i dłuższy pobyt w grodzie Kopernika był niezapomniany. Zajmujemy się zarówno grupami, jak i indywidualnymi turystami.


Jeśli więc poszukujesz przewodnika turystycznego po Toruniu, jeśli chcesz zorganizować pobyt w Toruniu w sposób profesjonalny, zwróć się do nas. Najlepiej do nas zadzwonić, lub napisać e-maila, postaramy się w najkrótszym z możliwych terminów odpowiedzieć na wszystkie pytania. Więc nie czekaj, zrób to teraz, i do zobaczenia w Toruniu:)

Formularz kontakowy

Jeśli chcesz zamówić przewodnika po Toruniu, napisz do nas lub zadzwoń

Agencja Przewodników po Toruniu Kopiernik


ul. Bażyńskich 8/33, 87-100 Toruń
Telefon: 600-638-077
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00